יום שבת, 16 בינואר 2016

דני ארגון פנטומימאי מקדם את העסק שלו באינטרנט בעזרת סרטון, מעשה חכם שכל עסק צריך לעשותדני ארגון פנטומימאי בחר בפתרון חכם לקידום העסק שלו. סרטון תדמית שמייצר עבורו לידים באינטרנט. למעשה, כל עסק שרוצה לקדם את עצמו, חייב ליצור להפיק סרטונים. סרטוני תדמית הם הכלי החשוב ביותר לשיווק באינטרנט. רוב הלקוחות כבר איבדו את הסבלנות והם לא קוראים את הפרטים אודות העסק. סרטון תדמית אמור לשמש כמתווך ולעזור ללקוח לקבל את כל המידע על העסק בשיא המהירות והתימצות. סרטון תדמית לעסקים קטנים הוא סרטון שמהווה כרטיס ביקור עסקי. בדרך כלל סרטון תדמית יהיה באורך של 1-2 דקות. יכיל את הפעילות המרכזית של העסק ויספק הצצה קצרה ומגרה שתסייע ללקוח הפוטנציאלי לבחור במוצר. סרטון כזה יכול להיות תדמיתי, אבל הוא גם יכול לשמש כסרטון שיווק שנועד לייצר לידים והזמנות עבור העסק.


אחד הדגשים החשובים ביותר הוא נושא האופטימיזציה של הסרטון. רוב העסקים הקטנים מתעלמים מהאופטימיזציה של הסרטון וכלל לא טורחים ליצור לו כותרת, טקסט ותגיות שיכוונו את הסרטון למילת מפתח רלוונטית. למה זה קורה? בדרך כלל, בית העסק מזמין צלם אירועים שאין לו מושג באינטרנט. הוא מצלם ועורך סרטון שלא תמיד קולע למטרה. בחלק מן המקרים, הסרטון עולה עם כותרת שלא מוליכה את הסרטון למילת המפתח הרלוונטית. התוצאה, מהלך בלתי ממוקד שלא מניב המרות. כדי להפיק סרטון תדמית לעסק חשוב מאוד לתכנן מהלך אסטרטגי שבוחן את הזירה שבה פועל העסק, לרבות פעילות המתחרים. באיזה מילות מפתח המתחרים שלכם בחרו? כנראה שיש לכך סיבה. למה לו להיצמד אליהם וליהנות מקהל יעד רלוונטי? עסקים קטנים חייבים לתכנן מהלך שיאפשר להם לבלוט.

גם סרטון בדף הבית הוא בגדר חובה. הוא מאפשר לכל גולש שמגיע לדף לקבל מידע מיידי אודות העסק, מבלי לעבור בכל האתר. כמובן שתמיד אפשר להעלות עוד סרטונים בדפי אתר נוספים. השיווק באינטרנט משתנה ברמת החוקים כמעט מדי שנה, הלקוחות חסרי סבלנות ורוצים לקבל מידע זמין ומיידי. סרטון תדמית לעסק הוא פתרון אפקטיבי שיוצר את הרושם הנכון. רופאי שיניים, ליצנים, נגרים, מוסכניקים, קבלני בניין, מאמנים עסקיים, מעצבי פנים, מובילי רהיטים, משווקי מזון, מאפיות, קונדיטוריות, כל העסקים ללא יוצא מן הכלל זקוקים לסרטון תדמית. מעוניינים בסרטוני תדמית לעסק? צרו קשר באמצעות אתר וידאו פוש ונשמח לסייע לכם בפיתוח הפתרון המתאים ביותר.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה